Montážní lisy

Na montážních lisech EMG je široká škála operací prováděna velmi hladce díky rezervě ve výkonu každého modelu a velmi přesnému provedení.

K montážním lisům dodáváme volitelná příslušenství:

Vertikální kryt montážního lisu Automatická clona zajišťuje ochranu z přední a boční strany montážního lisu. Pedálový spínač potom umožňuje řídit cykly. Operátor má při práci volné ruce a může snadněji zakládat dílce. Finálním přínosem je zvýšení produktivity při práci s montážním lisem.

Elektronická ochrana montážního lisu Elektronická ochrana se na montážní lisy EMG přidává na žádost zákazníka. Může se jednat o jednoduchou optickou závoru, nebo programovatelný ochranný okruh, který automaticky řídí start cyklu poté, co operátor přerušil optickou bariéru po předem stanovený počet opakování (maximálně 8 krát). Tato inovace rovněž zajišťuje maximální bezpečnost a silně zvyšuje produktivitu práce na montážním lisu.

Protihluková kabina montážního lisu Vybavení montážního lisu protihlukovou kabinou umožňuje snížit hladinu hluku o 15 až 18 dB. Integrovaný ventilátor s tichým chodem zajišťuje odvětrávání kabiny, ve které montážní lis pracuje, s průtokem vzduchu 1500m3/h. Kabiny dodáváme kompletně smontované na paletě.

Máte dotazy?

Jsme tu, abychom vám pomohli nalézt optimální řešení.